date_range پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۲:۴۶:۲۶ ق.ظ

رودریگو گوئس: باید نشان دهم که چرا رئال مادرید مرا به خدمت گرفته است؛ حضور وینیسیوس در آنجا، کمک زیادی به من خواهد کرد

رودریگو گوئس: باید نشان دهم که چرا رئال مادرید مرا به خدمت گرفته است؛ حضور وینیسیوس در آنجا، کمک زیادی به من خواهد کرد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پدیده 18 ساله فوتبال برزیل، به‌زودی فوتبالش را در رئال مادرید ادامه خواهد داد.

طرفداری - رودریگو گوئس مهاجم جدید رئال مادرید که از فصل آینده در این تیم توپ خواهد زد، معتقد است استرس ناشی از پیوستنش به رئال مادرید و ترک باشگاه سانتوس، به او برای پیشرفت بیشتر کمک خواهد کرد.

به گزارش Marca ،  پدیده 18 ساله فوتبال برزیل عنوان کرد که حضور هوطنش وینیسیوس جونیور در پایتخت اسپانیا، می تواند به او در تطبیق یافتن با شرایط، کمک شایانی کند. او عنوان کرد: 

حضور در رئال مادرید به من انگیزه خواهد داد، چرا که آن ها یکی از بزرگ ترین باشگاه های جهان هستند. بزرگی آن ها، می تواند باعث ایجاد استرس شود، اما چنین ترس و استرسی خوب است، چرا که به من انگیزه بیشتری می دهد و این فشار را بر روی من ایجاد می کند که نشان بدهم چرا رئال مادرید مرا به خدمت گرفته است. حضور وینیسیوس در آنجا، کمک بسیار زیادی به من خواهد کرد، چرا که از لحاظ شرایط سنی در وضعیت مشابهی قرار داریم  و او یک سال از من بزرگ تر است. او یک سال است که در آنجا حضور دارد و فکر می کنم که می تواند کمک های زیادی به من کند. حضور او و دیگر بازیکنان برزیلی در رئال مادرید، بسیار مهم است. یادگیری زبان مسئله مشکلی نیست، اما حضور بازیکنان برزیلی در رئال مادرید که هم زبان من هستند، می تواند روند سازگاری ام با شرایط را تسریع بخشئ.

برخی از هوادارن به رودریگو لقب روبینیو جدید فوتبال را نسبت داده اند، اما این پدیده برزیلی عنوان کرد که هیچ فشاری از این جانب بر روی شانه های او وجود ندارد. او عنوان کرد:

من همیشه روی کارم متمرکز بودم و با تمرینات طولانی، برای پیشرفت و حرکت رو به جلو تلاش می کنم، بنابراین در آینده، نوبت من نیز فراخواهد رسید. وقتی که به رئال مادرید پیوستم، آماده بودم و بنابرین هیچوقت و حتی وقتی طرفداران گفتند قرار است روبینیو جدید باشم، هیچ فشاری را تجربه نکردم. وقتی 9 ساله بودم با بازیکن های 11 ساله بازی می کردم. من در تمامی رده های باشگاهی بازی کردم و تجربه یک بار حضور در تیم زیر 20 ساله های برزیل را نیز، دارم.

نمایش موجودیت‌ها